ODALARIMIZ

PARADOR SUITE

Kaleiçi’nde konaklayabileceğiniz, en özel ve konforlu, ayrıca tarihi dokusuylada sizi cezbedecek olan odalardan bir tanesi olan Parador Suite içerisindeki 800 yıllık Selçuklu dönemine ait yazıtla birlikte, tarihi surların içinde bulunmasıyla da ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi sunuyor.

4 kişilik bu özel dairemizde gözlerinizi açtığınızda, antik Roma döneminden kalma surlarla uyanarak güne başlayacaksınız. Odanın içerisindeki mutfak ise küçük ihtiyaçlarınızı karşılamak için size yeterli bir olanak sunuyor.

Kaleiçi'nin tarihi ve en estetik sokağında bulunan Parador Suit, giriş kapısının önüne koyabileceğiniz masa ve sandalyesiyle de, size Kaleiçi sokaklarının keyifli atmosferini yaşatmayı amaçlıyor

PODIMA STONE

Odaya giriş yaptıktan itibaren sizi tarihi ve estetik bir atmosfer karşılayacaktır. Odanın içerisinde, Podima taş sanatının estetik bir şekilde yansıtıldığını göreceksiniz. Oturma grubunun yanı sıra, yine günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz küçük bir mutfak da yer almaktadır.
Podima'nın içerisindeki en büyük duvarı Roma döneminden kalma tarihi sur yapı oluşturmaktadır. Bu tarihi dokuyla birlikte misafirlerimize, güler yüzümüz ve muhteşem kahvaltımız eşlik etmeye devam edecektir

OLIVE GARDEN WITH SEA VIEW TERRACE

Ayrılırken üzüleceğiniz bir konaklama deneyimi yaşatacak olan bu odamız adını; bahçesinde bulunan 2 adet orta yaşlı zeytin ağacı ve Antik Roma döneminden kalma surla kaplı olan bahçesinden almaktadır.
Rustik-modern bir hava hissedeceğiniz ve sadece bu odada konaklayan misafirlerimizin kullanabileceği, bahçe alanı ve odanın üstünde bulunan deniz manzaralı terası ile öne çıkmaktadır.
Terasta deniz manzarası eşliğinde gün batımını izleyebileceğiniz ve güneşlenebileceğiniz, aynı zamanda bahçesinde bulunan oturma gurubuyla da akşam saatlerinde yemeğinizi yiyip, bir şeyler içebilileceğiniz konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır.
Dışarıdan izole edilmiş bu odamızın giriş kapısı; Kaleiçi’nin görülmesi gereken yerlerinin başında olan ve manzarasıyla insanın içini titreten “Geyikli Park” kimine göre de diğer adı “Şahin Tepesi” olan parka açılmaktadır. Odanın girişi olan bahçe kapısından dışarı çıktıktan sonra 15 metre ileride kalan “Kırk Merdivenlerden” aşağı doğru 1 dakikalık yürüyüşle, Antalyanın en güzel plajı olan mermerli plajına ulaşabilirsiniz.
O kadar izole ve huzur veren bir oda ki, bahçe tentenizi biraz kapatıp, perdelerinizi açarak uyumanızı tavsiye ediyoruz

STANDART DELUXE ROOM

Ana binamızda bulunan toplam 6 adet standart odamız mevcuttur. Bunlardan 4 tanesi çift kişilik, 1 tanesi üç kişilik ve 1 tanesi tek kişilik odadır.
Modern, sade ve şık dizayn edilen odalarımızda, turkuaz renk tonları kullanılmış olup, sizlere konforlu birer konaklama deneyimi sunmaktadır.

İLETİŞİM

Kılınçarslan Mahallesi

Hıdırlık Sk. No:23

Kaleiçi, Muratpaşa, Antalya

+90 242 247 56 56

info@routehotelkaleici.com

Rezervasyon